پرش لینک ها

درباره ما

درباره تعاونی یاران بیشتر بدانید

تعاونی انبوه سازی مسکن مهر ایثار یاران

به حول و قوه الهی تعاونی مسکن مهر ایثار یاران در راستای خدمت رسانی در حوزه مسکن و مطابق با سیاست دولت مردمی کرامت و  با توجه به تجربه فراوان اعضای محترم تعاونی  ، توانست در بهترین لوکیشن منطقه ۲۲ بزرگراه شهید خرازی شمال بزرگراه ، ایران مال زمین پروژه ۱۰۰۰ واحدی واقع در ضلع جنوب  مهسان و شهرک معلم ( فاز سه یاران ) را خریداری نماید، این حرکتی است در راستای خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه هدف ، قطعا شرایط برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری در بهترین منطقه ۲۲ مهیا شده است و تعاونی هم افتخار می کند در خدمت تمامی اعضای محترم و متقاضیان باشد . متعاقبا شرایط واریزی  بسیار آسان  با اقساط بلند مدت ( زمین ، جواز و تراکم ) بطوری که همه مقاضیان محترم بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده نمایند  اعلام خواهد شد .

-افتتاح اولیه با  استقرار کانکس ها و تسطیح قسمتی از زمین پروژه
آخرین زمین  در پهنه مسکونی
– واریزی فیش دستور نقشه بحساب شهرداری منطقه ۲۲
– تجهیز اولیه کارگاه  و استقرار کانکس ها و بیلبورد شناسنامه تعاونی  در محل پروژه مسکونی  یاران ظر ف مدت یک روز  رکورد بی مانند .
– صدور سند قطعی وکالت محضری زمین محل پروژه بنام تعاونی مسکن مهر ایثار یاران ( با توجه به تسویه مبلغ زمین با مالک )
– اخذ کمیسیون ماده 5 و ابلاغیه آن توسط شورای اسلامی و شهرداری تهران به شهرداری منطقه ۲۲
– دریافت لوح تقدیر از مالک زمین بجهت تسویه حساب مبلغ زمین  پروژه

تعاونی ما

تعاونی مسکن مهر ایثار یاران زیر نظر وزارت تعاون و ثبت شده در اداره ثبت شرکتهای استان تهران بشماره ثبتی ۵۵۱۳۲۳ شماره مجوز انبوه سازی در وزارت تعاون ۹۸۲/۱۵/۲۲۰۸۷۰ می باشد ،  مدیر عامل تعاونی از موسیس   صندوق مهر رضا علیه السلام بوده است .

تعاونی تحت نظارت وزارت تعاونی می باشد و دولتی نیست ،  لذا کلیه کارکنان دولتی و بازنشستگان محترم و عموم مردم میتوانند برای خود یا فرزندان در این پروژه مشارکت و ثبت نام  نمایند

در مرحله اول واریزی به اعضای محترم کارتکس  با شماره عضویت در پروژه یاران با امضاء و مهر برجسته با هولگرام  همراه با قرارداد تعاونی تحویل داده خواهد شد ، صدور دفترچه مالکیت تعاونی   با مشخصات کامل پروژه پس از اخذ جواز  توسط تعاونی صادر خواهد شد .

هیچگونه محدودیتی از قبیل فرم (ج) یا دریافت زمین یا واحد مسکونی وجود ندارد.

تسهیلات مسکن جهت ساخت تا سقف ۴۵۰ میلیون تومان در منطقه ۲۲ در صورت احراز شرایط به متقاضیان پرداخت خواهد شد ، البته وام ساخت  بانک مسکن  در تعهد شرکت تعاونی مسکن نمی باشد متقاضیان باید شرایط اخذ وام را داشته باشند ، ولیکن پیگیری تخصصی جهت جذب این تسهیلات توسط تعاونی انجام خواهد شد.

❇️پس از تسویه حساب مبلغ زمین و جواز ، کد رهگیری کشوری برای اعضای محترم صادر خواهد شد .

+10
پروژه موفق
+هزار 10
عضو
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
باز کردن چت
سوالی دارید؟ کارشناس اماده پاسخگویی است
تعاونی مهر ایثار یاران
سلام
چه کمکی از بنده بر میاد؟