پرش لینک ها

مشخصات پروژه مهر ایثار یاران

جزییات پروژه مهر ایثار یاران

درخواست مشاوره رایگان

  تماس با مشاوران:

  کلیک کنید!

  اطلاعیه تعاونی مسکن مهر ایثار یاران

  به حول و قوه الهی تعاونی مسکن مهر ایثار یاران در راستای خدمت رسانی در حوزه مسکن و مطابق با سیاست دولت مردمی کرامت و  با توجه به تجربه فراوان اعضای محترم تعاونی  ، توانست در بهترین لوکیشن منطقه ۲۲ بزرگراه شهید خرازی شمال بزرگراه ، ایران مال زمین پروژه ۱۰۰۰ واحدی واقع در ضلع جنوب  مهسان و شهرک معلم ( فاز سه یاران ) را خریداری نماید ( جهت رویت لوکیشن به صفحه متحرک بالا  در سایت تعاونی مراجعه شود )، این حرکتی است در راستای خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه هدف ، قطعا شرایط برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری در بهترین منطقه ۲۲ مهیا شده است و تعاونی هم افتخار می کند در خدمت تمامی اعضای محترم و متقاضیان باشد . متعاقبا شرایط واریزی  بسیار آسان  با اقساط بلند مدت ( زمین ، جواز و تراکم ) بطوری که همه مقاضیان محترم بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده نمایند  اعلام خواهد شد .

  منطقه ۲۲ تهران یکی از مناطق نظام مند در عرصه ساخت و ساز است که بیش از ده ها هزار واحد در این منطقه توسط تعاونی مسکن های دولتی و بخش خصوصی ساخته شده و به اقشار  مختلف نظامی و غیر نظامی   تحویل داده شده است ، بر این اساس  قوانین و ضوابط محکمی با نظارت دستگاههای نظارتی و شهرداری ، نظام مهندسی ، وزارت مسکن و راه شهرسازی در این منطقه وجود دارد ، حضور پروژه مسکونی  یاران بمدت بیش از ۱۵ ماه د رمحل پروژه بصورت نیمه تجهیز کارگاه بعنوان شناسنامه تعاونی مسکن در محل پروژه قلمداد می شود .

  آیتم های بسیار مهم در شناسایی یک پروژه در مرحله اول

  مشخصات پروژه

  افتتاح اولیه با  استقرار کانکس ها و تسطیح قسمتی از زمین پروژه
  آخرین زمین  در پهنه مسکونی
  – واریزی فیش دستور نقشه بحساب شهرداری منطقه ۲۲
  – تجهیز اولیه کارگاه  و استقرار کانکس ها و بیلبورد شناسنامه تعاونی  در محل پروژه مسکونی  یاران ظر ف مدت یک روز  رکورد بی مانند .
  – صدور سند قطعی وکالت محضری زمین محل پروژه بنام تعاونی مسکن مهر ایثار یاران ( با توجه به تسویه مبلغ زمین با مالک )
  – اخذ کمیسیون ماده 5 و ابلاغیه آن توسط شورای اسلامی و شهرداری تهران به شهرداری منطقه ۲۲
  – دریافت لوح تقدیر از مالک زمین بجهت تسویه حساب مبلغ زمین  پروژه

  1. 100 متر
  2. 120 متر
  3. 140 متر

  مشخصات پروژه :
  برجها  ۹ و ۱۲   طبقه مسکونی هشت واحدی ، سه طبقه منفی پارکینگ و انباری و یک طبقه لابی می باشد .

   

  وام بانک مسکن ، تا سقف ۴۵۰ میلیون تومان ، در صورت داشتن شرایط متقاضی با توجه به متراژ انتخابی .

  قیمت مصوب شده در پروژه مسکونی  یاران

  الف – بابت زمین ، جواز ، تراکم ،تا متری ۶/۰۰۰/۰۰۰  تومان می باشد که از زمان واریزی اولیه تا پنج  مرحله در ۵ ماه آینده توسط عضو بحساب تعاونی   واریز می شود .

  ب – هزینه ساخت بر مبنای هر متر مربع ۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان بصورت علی الحساب در یک پروسه طول دوره ساخت ۳۶  ماهه تواما با وام مسکن در مرحله اسکلت (سقف پنجم ) می باشد ، البته با توجه به توانایی تعاونی در مدیریت  تولید مصالح و افق آینده می توان تا حدودی تورم را مهار نمود   .

  شرکت و ثبت نام برای عموم مردم با داشتن شرایط لازم بلامانع است و متقاضیان گرامی در صورت دارا بودن اعتبار تعاونی  می توانند   از تسهیلات ویژه  قرض الحسنه برخوردار شوند.
  سئوالات در زمینه مسکن و شرایط اعضاء و متقاضیان را از کارشناسان و متخصصین حقوقی و اقتصادی تعاونی جویا شوید بعد با افراد مورد اطمینان خودتان مشورت کنید جهت راهنمایی بیشتر و……

  این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
  باز کردن چت
  سوالی دارید؟ کارشناس اماده پاسخگویی است
  تعاونی مهر ایثار یاران
  سلام
  چه کمکی از بنده بر میاد؟